Články
Top

Poháry slevy a akce

Zvykli jsme si, že nejrůznější soutěžní akce, sportovní klání i mimosportovní soutěže doprovází poháry jako trofeje pro vítěze. Díky široké nabídce pohárů z nejlevnějších kategorií se může i vítěz okresního nohejbalu cítit chvilku jako šampion z Wimbledonu, když pozvedne nad hlavu pohár za první místo. Stejně tak i děti na sportovně laděných táborech, ve sportovních kroužcích, nebo i organizovaných družstvech mohou soutěžit na různých sportovních akcích o opravdové poháry – tedy zažít pocity, které předchozí generace papírových diplomů s emblémem pionýrské organizace prakticky neznala. Poháry i z té cenově nejnižší kategorie působí důstojně a reprezentativně. Je možné je doplnit zakázkovým emblémem a tím je odlišit od ostatních kousků sériové výroby. Díky těmto individuálním úpravám mohou i nejlevnější poháry nést znak města, městské části, místního sboru dobrovolných hasičů, skautské organizace, prostě mohou být nezaměnitelným reprezentativním prvkem.


Poháry  v akci pro pořadatele sportovních akcí

Kvalitnější materiály a bohatší design zdobí poháry pro větší akce – třídu Standard. Poháry, se kterými se již nemusíte stydět před obchodními partnery na sponzorovaných sportovních akcích, vhodné jsou pro výjimečnější příležitosti, jako trofej pro absolutního vítěze v případě, že se soutěží ve více kategoriích a o více sportovních trofejí. Když jde o oslavu vítěze a jedinečnou příležitost, málokdo hledí na korunu – a přesto se i střední kategorie trofejních pohárů pohybuje ve velice příznivých cenách.

Výhodná nabídka luxusních pohárů

Poháry z nejvyšší cenové kategorie Luxus obstojí v záběrech kamer a v rukou profesionálních sportovců, jedná se totiž o detailní a precizní práci. Špičkové poháry díky kvalitním materiálům a odpovídajícímu dílenskému zpracování nejsou žádnou náhražkou nebo kompromisem, ale plnohodnotnou trofejí odpovídající špičkovým výkonům. Poháry z této prémiové řady jsou tak ozdobou na policích předních sportovců – a to zcela právem.

Z naší nabídky vybíráme

Pohár SUPER EKONOMY SE10
Pohár SUPER EKONOMY SE11
Pohár SUPER EKONOMY SE12
Poháry "SUPER EKONOMY" Pohár SUPER EKONOMY SE10

Poháry "SUPER EKONOMY" Pohár SUPER EKONOMY SE11

Poháry "SUPER EKONOMY" Pohár SUPER EKONOMY SE12

Poháry z aktuální nabídky.

Mimo to našim zákazníkům nabízíme i další produkty.

Zlato stříbrný keramický pohár
Keramické poháry Keramický pohár CM2
Putovní pohár ve stříbrné barvě
Putovní poháry Putovní pohár PT7

Zlatý patrový pohár s vysokým podstavcem
Patrové poháry Patrový pohár DT4

Golfová trofej
Golfové trofeje Akrylátová trofej ACL16

Netradiční medaile
Akrylátové medaile Akrylátová medaile MDA2

..a zapomenout bychom neměli ani na figurkyFigurky na podstavci Figurka na podstavci FP4

Figurky na podstavci Figurka na podstavci FP5

Figurky na podstavci Figurka na podstavci FP6

Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu objednavky@pohary-bauer.cz.