Fotbalové poháry

Cenové rozpětí:

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | | 39»

Špičkové fotbalové poháry

Fotbalové poháry jsou vynikající trofeje, které znamenitě podtrhnou leckterý fotbalový turnaj. Právě na této sportovní akci si vítězné fotbalové družstvo potěžká originální fotbalový pohár, který následně putuje do klubové síně slávy. Než se tak stane, ještě se s ním stačí fotbalisté vyfotit.

Tvarové i materiálové provedení

O fotbalových pohárech se mluví jako o zajímavě řešených upomínkových předmětů, jejž se vyrábějí v různých cenových relacích, tvarech a rozměrech. Při jejich výrobě se používají nejkvalitnější materiály, mezi ty patří plast, kov, mramor, dřevo či sklo.

Klasicky tvarovaný pohár může být plastový anebo v kombinaci kovu a plastu. Po obvodu kalichu se nalézá ornamentální plastické zdobení, které lze vidět v některých případech i na nožce poháru. Zdobné rytecké prvky převládají i na oušcích poháru, také na pokličce. Tento druh fotbalového ocenění má mramorový podstavec v černé, hnědé, bílé či světle šedé barvě. Místo mramoru skvěle poslouží i dřevo nebo plast. Fotbalové poháry jsou navrženy ve starověkém gotickém stylu, najdou se tu i modely v mnoha netradičních zpracováních a tvarech. Za zmínku stojí i modely s figurkou, edice se siluetou fotbalisty a kreativnější verze s místem pro emblém. Krom úzkých a štíhlých trofejí se na trh dodávají kolekce širokých a nízkých pohárů. Všechny se dají pořídit ve zlatém, stříbrném i bronzovém provedení. Atraktivně velmi vypadají poháry s červeným, zeleným či modrým dekorem.

Zlatý fotbalový pohár

Zlatý pohár je usazen na unikátním podstavci, na jejímž vrcholu září velký fotbalový míč. Ten může být doplněn o vavřínovou ratolest, figurku fotbalisty či kopačku. Některé modely disponují přesně navrženou kratší nebo delší nožkou.

Exkluzivní fotbalové poháry

Putovní poháry jsou k mání ve skleněném nebo kovovém provedení. Tento druh se pyšní jedinečně zhotoveným podstavcem. Modely se vyznačují precizním propracováním, originalitou a elegantním designem.

Exkluzivně vypadají také zlaté a stříbrné patrové poháry. Těm nechybí místo pro emblém a štítek. Jako fotbalové ocenění může posloužit keramický model poháru, skleněná trofej s potiskem, akrylová medaile, plaketa, figurka na podstavci, diplom.

 

Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu objednavky@pohary-bauer.cz.