Trofeje pro motorsport

Cenové rozpětí:

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | | 18»

Elegantní trofeje pro motorsport

Trofeje pro motorsport jsou naprosto úžasné upomínkové předměty. Ty nejedné zajímavé akci přidají na prestiži.

Mezi trofejemi pro motorsport se objevují klasické plastové nebo kovové poháry, jež jsou propracované do detailů. Tento druh ocenění má plastickou rytinu, která se zejména nachází na kalichu a stopce. Tento styl zdobení je možné vidět na oušku poháru a poklici. Poháry disponují bytelným podstavcem z plastu, dřeva či mramoru. V nabídce těchto upomínkových produktů lze snadno objevit unikátně řešené modely v tradičních zlatavých, stříbrných či bronzových odstínech, tak i limitované edice s kontrastními módními detaily. Dále jsou tu poháry v různých velikostech, kreativnější verze, sloupové patrové trofeje a dokonalé putovní variace.

Barevné provedení

Poháry ze zlata nebo stříbra jsou nežádanější ocenění, jenž se velmi hodí pro leckterou motoristickou událost. Kromě pohárů z drahých kovů se připravují netradiční kousky z křišťálu či skla.

Skvělé jsou i figurky na bílém podstavci, na kterých je věrohodně vyobrazen konkrétní motorsport. Stát tu může figurka motokrosu, jeep, motokára, čtyřkolka, auto, formule, volant, řadicí páka, helma či přístrojová deska.

Potisk trofejí

Ze skla se vyrábí také další skleněné trofeje a plakety, na nichž je použito laserové gravírování. Nechybí tu ani UV HQ potisk. Některé kousky stojí na podstavci, jiné nedisponují podložkou. Tento druh uměleckého ocenění se může prodávat v dárkovém balení. Do této kategorie patří modely v kombinaci skla a dřeva.

Akrylová ocenění jsou opatřena kvalitním potiskem. Kupříkladu medaile disponuje stuhou v podobě trikolory. Zato akrylová trofej je umístěna na černém podstavci.

Kovové trofeje pro motorsport

Kovové plakety ve zlatě, stříbře nebo bronzu mají podstavec, do těchto produktů lze bez problémů usadit štítek. Vedle plaket z kovu jsou k mání modely ze dřeva a kovové diplomy.  Trofeje pro motorsport nabízíme také jako talíře, papírové diplomy, věnce, kovové medaile s emblémem a štítkem.

Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu objednavky@pohary-bauer.cz.