Hokejové poháry

Cenové rozpětí:

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | | 20»

Moderní hokejové poháry

Hokejové poháry jsou velmi populární trofeje, jež dodají každé hokejové akci tu správnou slavnostní atmosféru. Právě zde si nadšení fanoušci hokeje odnáší z velkolepého programu mnoho skvělých zážitků. Samozřejmě mohou se tu vyfotit s hokejovým pohárem i s maskoty. Zatímco samotné vítězné družstvo si nakonec odnese jedinečné ocenění, které bude následně umístěno do klubové vitríny slávy k ostatním prestižním upomínkovým předmětům.

Různé formy hokejového ocenění

Hokejové poháry jsou vskutku věhlasné upomínkové předměty, které jsou doplněny zajímavými hokejovými motivy, jako jsou například postavy hráčů s rozpřáhlou hokejkou, hráči zachycení při hře, pózující hokejisté, hokejové puky, píšťalky, brusle, hokejky, helmy a hokejové brány. Tyto grafické detaily se provádí ruční nebo moderní ryteckou technikou, 3D laserovým gravírováním či UV HQ tiskem. V nabídce hokejových pohárů lze spatřit pestrou škálu modelů v překrásných propracováních, originálních designech, inovacích, tvarech a liniích. Nejčastěji jsou zhotoveny z prvotřídního plastu, kovu, skla či křišťálu. Výjimkou nejsou ani drahé kovy. Tyto materiály se mezi sebou dají kombinovat, vznikají tak nevšední edice pohárů. Na podstavce poháru se využívá opět plast, dřevo nebo exkluzivnější mramor.

Design do posledních detailů

Hokejové poháry z kovu nebo plastu se vyznačují vytříbenými zdobnými detaily, které jsou na první pohled patrné. Některé poháry jsou jednoduše řešené, jiné jsou však zpracované do nejmenších detailů. Ozdobné ornamenty se dělají nejen po obvodu kalichu, ale i na stopce a oušcích poháru. Obvykle se také ozdobuje i poklice. Nejvíce vévodí zlaté, stříbrné a bronzové hokejové poháry. Elegantním nádechem čiší jak zlatostříbrné a stříbrozlaté modely, tak i variace s červeným, oranžovým či modrým dekorem.

Dále v nabídce

Krom klasických pohárů bez oušek jsou k mání modely s jedinečně tvarovanými úchyty v luxusním provedení, překrásné putovní poháry, nápadité patrové poháry, skleněné trofeje, křišťálové kolekce a figurky na podstavci. Nezapomenutelné jsou i akrylové trofeje, medaile, plakety, diplomy, talíře a masivní hokejové trofeje.

Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu objednavky@pohary-bauer.cz.