Tenisové trofeje

Cenové rozpětí:

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | | 15»

Luxusní tenisové trofeje

Tenisová trofej je prestižní ocenění, jež se běžně stává nejenom atraktivní ozdobou, ale i skvělým lákadlem spousty tenisových zápasů. Na turnajích si tento předmět mohou domů odnést jenom nejlepší tenisté. Tito jedinci jsou na své vítězství náležitě hrdí a dávají to, jak se patří najevo. V závěru tenisového turnaje ještě stačí tenisté s nablýskanou trofejí zapózovat před fotografy. Za nějaký čas skončí exkluzivní trofej na poličce slávy, kde postupně přibývají další kousky.

Design na přání

Tenisové trofeje jsou ve své podstatě všechny upomínkové předměty s tenisovou tématikou. Výroba těchto předmětů se uzpůsobuje dle konkrétního zákazníkova přání. Na trhu jsou k mání různě řešené modely v jedinečných propracováních, vkusných designech, inovativních tvarech a patřičných rozměrech. Při výrobě těchto prestižních záležitostí se klade velký důraz na kvalitu, maximální přesnost a vhodně zvolenou technologii. Nejčastěji se využívají materiály jako plast, kov, sklo, dřevo a mramor. Posloužit mohou i drahé kovy či laminát.

Materiálové provedení

Tenisové poháry z plastu či v kombinaci leštěného kovu a plastu mají překrásné zdobné prvky. Vytříbené rytecké detaily lze spatřit po obvodu kalichu, na nožce a oušcích poháru, též i na poklici. Tento druh poháru vyniká mramorovým, dřevěným či plastovým podstavcem. Vedle zlatých pohárů se tradičně vyrábí i stříbrné modely. Populární jsou sportovní trofeje ve zlatostříbrném provedení. Krom toho existují figurky na podstavci a sady trofejí dozdobené figurkou tenisty nebo raketou.

Velikosti tenisových trofejí

Talíře s tenisovým motivem mají průměr 24, 20 či 30 cm, dominují elegantním plastickým vzorem. Pořídit se dají s praktickým stojánkem, prodávají se však i série v apartní dárkové kazetě. Tenisové medaile v kulatém i netradičním tvaru jsou k mání ve zlaté, stříbrné a bronzové barvě. Toto ocenění se neobejde bez patřičně barevně laděné stuhy.

Tenisové trofeje z křišťálu a skla mohou mít 3D emblém, laserové gravírování, logotyp a emblém barevné UV HQ tisk. V jejich nabídce jsou zařazeny skleněné plakety, křišťálové trofeje na originálně tvarovaném podstavci atd.

V nespolední řadě do tenisových trofejí patří i plakety a diplomy, které se dají buďto zavěsit na stěnu anebo postavit do stojánku.

Rychlý kontakt

Prostřednictvím následujícího formuláře nám můžete zaslat jakýkoliv dotaz či připomínku.
Odeslaný text bude doručen na adresu objednavky@pohary-bauer.cz.